Чудовий та корисний відпочинок у таборі «Ромашка»!

Сьогодні, у вівторок, 15червня, пришкільний табір «Ромашка» знову дивує своїх вихованців цікавими екскурсіями, майстер-класами, роботою гуртків. Діти відвідали Рівненський парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка та розважилися у «Магічному лабіринті», побували у Рівненському музеї бурштину та відкрили для себе секрети дивовижного каменю, весело провели час у РЦ «Леопарк». Корисно провели час на майстер-класі працівників Рівненського міського палацу дітей та молоді. Чудовий та корисний відпочинок у таборі «Ромашка»!

Новий тиждень дарує нові розваги!

Розпочинаємо новий тиждень із новими силами та завзяттям. Адже на нас знову чекають різноманітні екскурсії, розваги та діяльності! Усі діти відвідали планетарій, де переглянули науковий мультфільм  про планети Сонячної системи. Окремі загони мали змогу побувати в розважальному центрі «Леопарк», а інші- в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. А ще, як завжди, ми співали, танцювали та змагалися у спортивних іграх. Час так швидко минає, якщо проведений цікаво і корисно.

Ось і добігає до кінця перший тиждень роботи пришкільного табору «Ромашка». Тиждень, що подарував нових друзів, нові враження, нові емоції та нові знання! Скільки вже побачено, зроблено, набігано та настрибано, наспівано та натанцьовано! День розпочався із приємностей: кожен загін отримав диплом за участь у конкурсі «Загонова газета». Сьогодні  діти відвідали Ріврненський театр ляльок, де переглянули виставу «Пригоди маленького автомобільчика». А ще у таборі працюють спортивний, хореографічний та музичний гурток, де кожен може розвинути свої таланти. Звичайно, після такого насиченого дня, хочеться хвилинки спокою. А для цього у загонах є «хвилинки читання». Мандруємо далі! Нас чекають нові відкриття та нові враження!

ПІЗНАЄМО СВІТ РАЗОМ

Щодня у пришкільному таборі «Ромашка» настільки цікаво, що нудьгувати просто немає коли! Сьогодні наші діти відвідували бібліотеки (Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку та Державну обласну бібліотеку для дітей молодшого та дошкільного віку), а найменші розважалися у РЦ «Леопарк».

Справжнім святом для усіх поціновувачів футболу та справжніх вболівальників Рівненського футбольного клубу «Верес» стала зустріч із футболістами-представниками команди. Діти активно готувалися до зустрічі: малювали малюнки, придумували запитання до спортсменів, брали автографи. Незважаючи на мінливу погоду, зустріч пройшла чудово та подарувала дітям багато позитивних вражень! 

А ще сьогодні   мовний загін “Summer’s bright” цікаво провів своє дозвілля: діти малювали ілюстрації для представників ФК “Верес”, вправлялись у командному пошуку  слів англійською у грі “Wordsearch”, вивчали танцювальні рухи на хореографічному гуртку та вивчали пісню загону, приготували сюрприз на асфальті для футболістів.

Перейти до панелі інструментів