директор
Куделя Петро Іванович

Куделя Петро Іванович – директор Рівненського навчально-виховного комплексу “Колегіум”. НВК «Колегіум» очолює з 2001 року.

Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «історик, викладач історії».

Лауреат премії Рівненської міської ради «Золоті дзвони», нагороджений Почесною грамотою МОН України, учасник творчої групи директорів спеціалізованих навчальних закладів Рівненщини із проблеми «Управлінська культура як складова ефективного освітнього менеджменту».

Куделя П.І. – ініціатор проведення у Рівненському НВК «Колегіум» дослідно-експериментальної роботи у тісній співпраці із науковцями.

Керівник власним прикладом стимулює педагогів до підвищення ефективності роботи, адже з 2002 року Петро Іванович підготував 20 переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з історії та 32 переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Активний, ініціативний, сучасний керівник, який має власний стиль керівництва, побудований на демократичних принципах. Керівник завжди підтримує ініціативи педагогів, сприяє впровадженню прогресивних ідей у навчально-виховний процес та забезпечує оптимальні умови для педагогічної та учнівської діяльності.

За час управлінської діяльності Куделі П.І. кожен навчальний кабінет оснащено комп’ютерною технікою із підключенням до мережі Internet, оновлено комп’ютерний кабінет, придбані ноутбуки для реалізації курсу «Сходинки до інформатики» у школі І ступеня, створено громадську організацію «Рідна школа», що виконує функції опіки навчального закладу та реалізує проект ООН щодо запровадження енергозберігаючих технологій у закладах освіти.

Петро Іванович має активну громадянську позицію, що базується на утвердженні української національної ідеї.

Куделя П.І. – голова громадської організації «Суспільно-громадське товариство «Забужжя», яке проводить активну роботу щодо збереження автентичності громади Холмщини та Підляшшя.

Петро Куделя ключовою вважає ідею творчого неспокою як для себе особисто, так і для колективу, який очолює.

Перейти до панелі інструментів