Результати голосування:

Шкільний громадський бюджет – це:

– інструмент для участі учнів у громадській діяльності, що надає можливість покращити їхній навчальний процес та позашкільний час. Це процес від подачі ідеї до підготовки проєкту на шкільний конкурс та обрання учнями проєктів-переможців, які в подальшому будуть реалізовані в межах закладу загальної середньої освіти;

– інструмент налагодження взаємодії, включення дітей і молоді у процес вироблення та прийняття рішень, які стосуються місцевого бюджету, та реалізації проєктів для розвитку громад.

Результатом використання такого механізму є формування свідомих та відповідальних молодих громадян та громадянок, які активно залучені та впливають на розвиток і життєдіяльність своєї громади, голос яких є почутим, а думка – врахована. Мета, з якою використовуватимуть шкільний громадський бюджет, – навчити учнів та учениць створювати і розробляти ідеї, готувати проєкти, спілкуватися і працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу. Під час створення та реалізації проєкту формуються активні, свідомі та розумні молоді люди з критичним мисленням, які в майбутньому будуть брати участь у прийнятті рішень у громаді та в суспільстві.

Перейти до панелі інструментів