Юні скелелази

Учні 8-Б класу, як і всі учні ліцею «Колегіум», є учасниками і пропагандистами Олімпійського руху на всіх рівнях. 24 листопада 2022 року відвідали дуже цікаву локацію м. Рівного –   скеледром «Догори дригом».

Дітей зустріли професійні альпіністи. Чемпіон області зі скелелазання провів ознайомлювальну розповідь, пов’язану із олімпійськими видами спорту, серед яких і скелелазання.

Після проведення інструктажу з техніки безпеки і демонстрації майстер-класу зі скелелазання,дітям дозволили випробувати свої сили. Ось враження однієї із учасниць заходу Омарової Дарини: «Сьогодні була у скеледромі “Догори дригом”. Ми класно провели час з однокласниками. Перед тим, як почати розігрів тіла, нам провели інструктаж професіональні альпіністи. Виглядало легко, але насправді це набагато важче! Мені дуже сподобалось, пішла б ще!»

Своїми враженнями поділився М. Присяжнюк» «Нещодавно ми з класом ходили на скеледром “Догори дригом”. Там було дуже цікаво, я вперше почув про такий вид спорту, як скелелазання. Найцікавіше було спробувати самому лазити по стінах зі спеціальними зачіпками, висіти на рухомій перекладині. Також  запам’яталося, як професійні скелелази продемонстрували вміння лазити навіть по стелі. Усім дуже сподобалося!»

                                                                                 Дзюра Т.В., класний керівник 8-Б класу

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів