Олімпійський урок #BeActive для школярів Рівненського ліцею «Колегіум»

Ініціатива «Європейський тиждень спорту» була започаткована Європейською Комісією у 2015 році з метою популяризації спорту та активного способу життя по всій Європі, залучення до фізичної активності кожного європейця, незалежно від віку чи рівня фізичної підготовки.

У 2018 році Україна вперше отримала право приєднатися до однієї з наймасовіших ініціатив ЄС у сфері фізичної культури. А починаючи з 2019 року координатором цієї спортивної події в Україні виступає Національний олімпійський комітет.

В рамках проведення Європейського тижня спорту відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області організувало проведення олімпійського уроку для школярів Рівненського ліцею «Колегіум» під гаслом #BeActive. То ж за доброю традицією, що склалася впродовж багатьох років, на це свято спорту завітав голова відділення НОК України в Рівненській області, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх» Микола Петренчук. У своїй промові він наголосив на важливості популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними з головних пріоритетів Євросоюзу та України у сфері спорту.

Продовжилось свято виступом двох учениць ліцею «Колегіум», Вікторії Малярчук та Софії Левдер, які попри свій юний вік, вже є учасниками і переможцями багатьох змагань в Україні та за кордоном.

Софія Левдер художньою гімнастикою займається вже чотири роки в спортивному клубі «Золота осінь». Приймаючи участь в змаганнях об’їздила майже всю Україну. Багатогодинні тренування шість днів на тиждень по 3-4 год. не відбивають бажання займатися улюбленою справою, а мотивують показувати високі результати: чемпіонка Рівненської області 2021 року; на міжнародному турнірі FINEZJA CUP 2022 у Польщі посіла перше місце.

Вікторія Малярчук з трьохрічного віку почала займатися художньою гімнастикою. На тепер більше року відвідує естрадно-циркову студію «Ерідан», де їй дуже подобається. Еквілібристика, повітряна гімнастика, акробатика і жонглювання – це перелік тих вправ, якими необхідно оволодіти для успішного виступу на манежі. У свої сім років дівчинка уже виступала в Грузії та Болгарії.

Справжньою несподіванкою для школярів став майстер-клас з жонглювання від тренерів естрадно-циркової студії «Ерідан» Христини Побережної і Тараса Шевчука. Прості і на перший погляд не складні рухи виявилось не зовсім легко повторити учасникам. Як підсумував Тарас, будь-який вид спорту потребує великої праці та наполегливості, розвиває вміння долати перешкоди та працювати над емоціями. Тож усім учасникам побажав побороти свої страхи і сумніви, щоб досягнути поставлених цілей. 

Вчитель фізичного виховання Рівненського ліцею «Колегіум» Олег Левенець зазначив, що бути активними і рухливими – це природній стан дітей молодшого шкільного віку, а зробити їх здоровими та сильними – це завдання вчителя фізичної культури. То ж рухаємось маленькими кроками до великих перемог!

На завершення зустрічі діти отримали сертифікатами та цінні подарунки від  Національного олімпійського комітету України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів