Наближаємо Перемогу разом!

03.09.2022 року на території Рівненського ліцею «Колегіум» ярмаркували. Укотре колегіантська спільнота (діти, учителі, батьки) зібралися разом на благодійний ярмарок, щоб  допомогти Збройним силам України. Метою  такого загальноколегіантського заходу став збір коштів для придбання дрону DJI Mavic 3 розвідникам 93 ОМБр «Холодний Яр». На ярмарку панували український дух та неймовірна, дивовижна атмосфера творчості та патріотизму. Звучали українські пісні, на торговельних ятках  представлялися різноманітні  смаколики від українських господинь (малих і великих), вироби, зроблені власноруч ( плетені обереги, українські віночки, прикраси з українською символікою), іграшки, шкільне приладдя, картини. Готувалися всі до ярмарку заздалегідь, знаючи, що роблять потрібну і дуже корисну справу.

Директор Рівненського ліцею «Колегіум» Куделя П.І. відзначив, що таким невеликим спільним внеском колегіантська родина зможе допомогти військовим на шляху до Перемоги. Психолог закладу Яковлева К.В. говорить, що такі події, як сьогоднішній ярмарок, вселяють у військових віру в те, що у них  міцний тил, нехай жіночий та дитячий, проте надійний. Випускники закладу 2021 та 2022 року А. Пахут та І. Закіров зауважили, що приємно перебувати на такому заході, коли стільки людей живе Україною, стільки охочих допомогти нашим воїнам, що такі ярмарки в доволі напружений час для українців вселяють віру в Перемогу.

 На ярмарку торгували і мами захисників України – Л.К. Панас (бібліотекар закладу) та В.Н. Єфімчук (бабуся учня). Для них це особлива справа, тому що сини на передовій та в територіальній обороні. Ці жінки живуть єдиною надією, щоб сини  повернулися живими та здоровими. В ярмарку взяли участь також пересічні рівняни та ті люди, для яких Рівне стало тимчасовою домівкою через втрату рідної на війні.

Ярмарок виправдав усі  надії. Спільними зусиллями зібрано 121.210 грн. Дрон буде у військових! Наближаємо Перемогу разом!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів