Олімпійський день 2022 для школярів Рівненського колегіуму

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-масовий захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та Національного олімпійського комітету України (НОК). Можливість його проведення сьогодні, нажаль, мають не всі області України. Війна змінює все і всіх…. Але, мабуть, кожен знає, що спорт та фізичні навантаження є прекрасним способом зняття психологічної напруги, що особливо важливо сьогодні.

Уже більше 20 років цей Захід проводиться в Україні і присвячується дню створення МОК.

До школярів Рівненського НВК «Колегіум» завітали начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський та голова Відділення НОК України в Рівненській області, директор РОЦФЗН «Спорт для всіх» Микола Петренчук.

Бурхливими оплесками школярі зустріли випускницю школи, майстра спорту України міжнародного класу, учасницю ХХІІ та ХХІV зимових Олімпійських ігор Анастасію Новосад, яка провела розминку і взяла участь у символічному олімпійському забігу.  

Веселі конкурси та спортивні естафети для півсотні учнів молодших класів провели працівники КЗ «РОЦФЗН «Спорт для всіх». А закінчилося все конкурсом малюнку на олімпійську тематику.

Всі учасники Заходу отримали призи та сувенірну атрибутику НОК України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів