Вітаємо з перемогою команду «Екстрім»!

Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за участю комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради 06.05.2021 року нагородило команду закладу «Екстрім», яка здобула призові місця в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя». Команда виборола бронзові нагороди у загальному заліку змагань, а також здобула друге місце в «Олімпійській вікторині» та була третьою в «Спортивній естафеті».

Голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук спільно з директором НВК «Колегіум» П.І.Куделею вручили представникам команди дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику.

Також присутні на заході однокласники юних спортсменів мали можливість виявити свої інтелектуальні здібності у конкурсі «Олімпійська вікторина». Найерудованіші отримали

сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області. Тренер команди «Екстрім» Олег Іович Левенець подякував організаторам за захід та висловив наміри здобути перемогу в наступному сезоні «Олімпійського лелеченяти».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів