Сімейні перегони. Здорова нація

20 лютого 2021 року Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Рівненським обласним Відділенням Національного олімпійського комітету провели І тур обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Здорова нація».

Цей етап пройшов у м. Рівне на території Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум». Батьки разом із дітьми отримали можливість активно провести час на свіжому повітрі у цікавих спортивних естафетах. цього року зима порадувала достатньою кількістю снігу і організатори усі спортивні конкурси придумали таким чином, щоб і діти, і дорослі, мали можливість спробувати свої сили у вправах, які пов’язані із зимовими видами спорту. «Біатлон», «Хокей», «Спортивний сніговик», «Змійка», та «Бобслей» стали справжньою окрасою цього туру, а інтелектуальне завдання «Олімпійський талісман» дало можливість по вправлятися на зорове сприймання та просторову уяву.

Участь у заході взяло п’ять команд, дві з яких представляли саме цей навчальний заклад. Це сім’я Прокопчуків (тато – Руслан Євгенійович, мама – Світлана Василівна, сини Іван та Юрій), а також сім’я Вакуліч (тато – Микола валерійович, мама – Анастасія Володимирівна, донька Кіра та син Іван).

У підсумку, сім’я Вакуліч посіла ІІ місце, сім’я Прокопчуків – 5. Усі без винятку учасники, були нагороджені подарунками, а переможці та призери отримали кубок, медалі та грамоти.

Дякуємо директору КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Миколі Петренчуку та усім працівникам комунального закладу за цікаві конкурси.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів