Рівняни передали подарунки школярам із Кримського

Напередодні Дня святого Миколая військовослужбовці зі складу Операції об’єднаних сил передали подарунки школярам із Кримського, що на Луганщині. Канцелярське приладдя, зошити та різноманітні смаколики дітям із прифронтового селища надіслали учні Рівненського НВК «Колегіум».

Як зазначила директорка навчально-виховного комплексу «Кримська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ірина Бугера, подібна акція вже стала доброю традицією.

– Три роки поспіль наші дітки отримують чудові подарунки від своїх ровесників з Рівного. Ми надзвичайно вдячні всім учням, їх батькам та педагогічному колективу Рівненського НВК «Колегіум» за їхню підтримку та турботу. Сподіваємося, що вже найближчим часом у нашій країні запанує мир і ми нарешті зможемо зустрітися, познайомитися і сказати дякую особисто, – говорить Ірина Бугера.

Окремо директорка висловила слова вдячності військовослужбовцям, які постійно надають всебічну допомогу як навчальному закладу так і його вихованцям.

– Щоразу діти із великим задоволенням зустрічають наших воїнів-захисників. Вони завжди є бажаними гостями. Завдяки їм в нашому навчальному закладі триває навчальний процес. Низький уклін усім, хто жертвує своїм життям за мир в Україні та майбутнє наших дітей! – наголосила пані Ірина.

Учнівський та педагогічний колективи Рівненського НВК «Колегіум» дякують оперативному командуванню «Захід» за сприяння у виконанні почесної місії – передачі подарунків, шкільного приладдя учням Кримської загальноосвітньої школи.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів