До голови Рівненської ОДА Віталія Коваля завітали чемпіони 1-st ISF WORLD COOL GAMES

На запрошення голови Рівненської ОДА Віталія Коваля завітали чемпіони 1-st ISF WORLD COOL GAMES, учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», які представляли на цих змаганнях команду України під керівництвом вчителя фізичної культури Олега Левенця. Роман Дзюра, Вікторія Карачун, Анатолій Солодчук, Софія Дячук, Станіслав Никитюк, Тетяна Цегельник, Євгеній Дмитрук, Олександра Дишкант, ось прізвища тих, хто вписав золотими літерами свої імена в історію цих змагань.

Зустріч пройшла у теплій і дружній атмосфері. Кожен зі школярів коротко розповів про себе, як потрапив на цей проект і що найбільше запам’яталося. Під час розмови Віталій Коваль сказав: «Дуже приємно, що у нас в області є такі круті вихованці. Мене завжди надихають такі приклади, коли наші земляки виграють змагання. І це точно не той етап, на якому вам потрібно зупинятися. Це етап, який має дати поштовх у майбутнє, щоб ви далі розвивалися, йшли вперед, досягали успіху не лише в спорті, а й в житті. Зараз ви є учасниками змін і дуже важливо розуміти, що ви є те покоління, яке буде змінювати країну, і це потрібно робити там де ти є, і з тими хто поруч. Бажаю вам досягнути великих і амбітних здорових цілей у житті».

Віталій Коваль нагородив цінним подарунком – пам’ятним годинником тренера команди чемпіонів Олега Левенця за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Рівненщини та високі спортивні результати вихованців на міжнародному рівні.

Олег Левенець: «Учні колегіуму постійно беруть участь у багатьох спортивних заходах, а все тому, що навчальний заклад приділяє велику увагу здоровому способу життя та заняттю спортом, а здорові діти – це майбутнє нашої країни. Я сподіваюсь, що ця зустріч буде хорошим поштовхом для подальших перемог моїх вихованців».

На зустрічі також були присутні начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації Петро Нагорний, начальник Рівненського обласного Відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Алексійчук та директор Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів