Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження

Будь-який учень може потрапити у ситуацію, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною. Дуже важливо розрізняти булінг та конфлікти, які бувають у колективах.

Булінг — це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. Дитину систематично дражнять образливим для неї чином, навмисно не приймають у колектив, залякують, шантажують або навіть б’ють.

Причин булінгу — безліч. А тим, кого булять, може виявитися кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу З булінгом складно впоратися самотужки. Не бійся поговорити про проблему з батьками чи вчителем! Завжди можна звернутися і до шкільного психолога за порадою! У вересні 2020 р. в НВК «Колегіум» пройшла серія просвітницьких занять за участю учнів 5, 6 , 8, 9 класів  «Булінг в освітньому закладі. Шляхи його виявлення та попередження». Проводила заняття соціальний педагог Яковлева К.В.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів