Традиційно акція «Хвиля добра» об’єднує колегіантів, батьків, учителів напередодні новорічно-різдвяних свят у доброчинній справі: підготовці подарунків для бійців, які знаходяться на передовій у зоні ООС на Сході України.

Учні колегіуму  власноруч виготовили обереги та сувеніри для воїнів, написали вітальні листівки, зібрали макулатуру, щоб придбати для бійців солодощі. У ході акції було зібрано 638 кг макулатури, виготовлено 145 подарунків.

Учні НВК «Колегіум» вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто стоїть на захисті Вітчизни. Тісна дружба уже декілька років зв’язує колегіантів із військовими – представниками ОК «Захід» та воїнами на Сході України.   На лінійці-передачі подарунків  був надсилають вітання та подарунки до дня Святого Миколая: солодощі та канцелярське приладдя, яке збирали усією школою. Бажаємо всім миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень у новому присутній військовий кореспондент Шубец В.Ю. Передача подарунків відбувалася також за сприяння військовослужбовців у Сєвєродонецьку. Не забули  учні і про  ровесників  у с.Кримському. Колегіанти 2020 році.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів