Колегіанти у  передпасхальний тиждень робили добрі справи.

   Перша справа, до якої долучилася уся школа, – це   виготовлення писанок ручної роботи та ляльок-мотанок для ровесників з с.Кримського і військових, що обороняють Україну у с.Гірському, великодніх привітань. Також учні збирали гігієнічні засоби для вихованців ЗНЗ Кримське, бійців 25 мотопехотного батальйону «Київська Русь». За кошти, зібрані в ході благодійної акції ( а це близько 8000 гр.), були придбані солодощі, необхідні речі для бійців. Подарунки були передані через волонтерів.

    Не забули колегіанти і про дітей, що хворіють на онкологічні захворювання. Саме цим дітям вкрай потрібна сьогодні допомога. Тому було вирішено учнівським парламентом виготовити для міського благодійного ярмарку щасливі будиночки із привітаннями.  Колегіанти вірять, що ці невеличкі сувеніри з радістю будуть придбані рівнянами, а виручені кошти підуть на добру справу.

   Працювала у закладі  і великодня майстерня випускників. У вільний від навчання час майбутні випускники розмальовували власноруч писанки. Саме ці маленькі шедеври скоро з’являться на деревах міста, стануть прикрасою Рівного у Великдень.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів