9 квітня 2019 року відбулася зустріч педагогів міста Рівного з Ігорем Шолудьком, керівником проекту “WOW Teacher” благодійної організації «BrainBasket Foundation», та Григорієм Бараном і Станіславом Лячинським, представниками міжнародного Фонду “Відродження”, завдяки яким освітяни отримали можливість навчатись на безкоштовних курсах з вивчення основ WEB-програмування в навчальному інформаційно-інноваційному центрі КУ «Рівненський міський методичний кабінет» за програмою «WOW Teacher».

Місто Рівне з 2017 року активно реалізує програми Фонду: 3 групи за проектом “Technology Nation”, 1 група за проектом “Technology Nation Kids”, 2 групи “WOW Teacher”, а це – 31 учитель (Герасимчук Наталія Рівненський НВК «Колегіум»), які проводить заняття в закладах освіти, де працює, та 132 дитини, які навчаються в цих закладах(учні НВК «Колегіум»).

На завершення заходу Григорій та Станіслав, представники міжнародного Фонду «Відродження», провели активну дискусію з присутніми. Вільний формат зустрічі дозволив усім взяти участь в обговоренні питань, пов’язаних з освітніми програмами в Україні. Сповнені позитивними емоціями та враженнями, учасники зустрічі завершили подію спілкуванням у групах та обміном контактів для можливості подальшої співпраці. Саме завдяки інвестиціям Фонду «Відродження» освітяни мають можливість проводити безкоштовне навчання з «Основ WEB-розробки» для школярів та студентів. Ми переконані, що фінансові інвестиції від Фонду «Відродження» та інтелектуальні напрацювання й розробки Фонду «BrainBasket» дозволять Рівному посісти гідну позицію серед міст України за кількістю ІТ-спеціалістів.

На смачненьке – вручення сертифікатів учасникам проекту WOW Teachers ☺️

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів