Профільна Школа бізнесу ПДМ за підтримки наукових партнерів від економічних факультетів Національного університету «Острозька академія», Національного університету водного господарства та природокористування; Управління економіки міста Рівненського міськвиконкому; Волинського РУ АТ «Укрсиббанк»; ПриватБанку 21-22 березня 2019 року провела ХІ Відкритий регіональний фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра!»

Учасники 8-ми команд з найпрестижніших загальноосвітніх навчальних закладів міста Рівного, студенти Технічного коледжу при НУВГП та команди з міста Славута (Хмельницька обл.) презентували свої соціальні та бізнес-проекти. На розсуд журі командою Рівненського НВК «Колегіум» було представлено бізнес-план відкриття у Рівному квест-кімнати «Ekoqradus: 10 кроків до сталого розвитку».

Учасники команди   Бурик Вікторія, Гончарова Юлія, Данилюк Софія, Легка Тетяна та Мінакова Олеся
продемонстрували під час захисту проекту оригінальність, компетентність, ерудованість, відзначили актуальність, перспективність інвестування вказаного проекту, показали його соціальне значення, висловили власне бачення соціально-економічних процесів та явищ у нашому місті. Результатом стало ІІ місце у номінації «соціальний проект». Всіх учасників команди було відзначено дипломами за перемогу, нагороджено цінними подарунками та сертифікатами.

Маємо надію, що участь та  перемога у цьому конкурсі допомогла дівчатам у поглибленні теоретичних знань і практичних навичок в галузі економіки та соціальної політики та ще раз довела, що вони обрали правильний шлях та професію. Молодці! Так тримати!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів