Навчально-виховнийкомплекс «Колегіум» – школа олімпійської освіти, де цінують минуле, знають теперішнє і творять своє майбутнє. Саме так можна сказати про зустріч з легендарною Ніною Антонівною Бочаровою, спортсменкою, яка залишила вагомий слід в історії олімпійського спорту. Ми цінуємо такі миті, адже добре знаємо, що зустріч з нею – велика честь для вихованців нашої школи. Уже не перший рік учні закладу тісно спілкуються, обмінюючись як вітаннями, так і подарунками. Цього разу вихованці колегіуму привітали легендарну спортсменку з нагоди Дня заснування Національного олімпійського комітету України, щиро побажавши міцного здоров’я, невичерпного оптимізму й олімпійського завзяття, адже попри поважний вік, Ніна Антонівнаведе активний спосіб життя і зустрічається з учнями, даючи мудрі поради та розповідаючи цікаві історії зі свого спортивного життя.  


Виконати приємну місію та зустрітися з легендарною спортсменкою випала вчителю фізичноїкультури Олегу Левенцю. Передавши оригінальні подарунки від закладу: листівткуз вітанням, яку власноруч виготовили вихованці «Студії образотворчого мистецтва» під керівництвом Анжели Опришко та малюнок учениці 11 класу Столярчук Надії, на якому зображена Ніна Бочарова під час виступу на Олімпіаді у далекому 1952 році, завоювавши тоді золоту медаль у вправах на гімнастичній колоді, учитель висловив сподівання, що їхня дружба продовжиться й у наступному, 2019році.

Така увага з боку школярів дуже потішила спортсменку. Від себе Ніна Антонівна щиро подякувала вихованцям закладу і побажала здоров’я, натхнення та впевнено рухатися до своєї мети.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів