23 квітня своє професійне свято відзначають послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі — українські психологи. З метою популяризації  психології як науки  серед учнів та педагогів, психологічна служба закладу провела святкові заходи до Всеукраїнського дня психолога.

День психолога — свято молоде. Та й самій професії усього-то сто років з гаком. Але спеціалісти психологи широко затребувані в суспільстві: вони працюють і в сфері освіти, і в медицині, і в рекламі.

Учні 5-8-тих класів підготували газети до дня психолога: 5-ті класи – про свій клас та настрій, 6-ті класи – свій клас у формі рослини, гори, дерева, 7-8-мі класи –  інформацію про роботу психолога та цікаву психологію.

Ведучі свята Артем Пархомчук, Софія Тарасенко, Маским Сокол та Юлія Дячук розповідали учням про науку психологію, цікаві психологічні закони.

Найбільш очікуваною була психологічна вікторина – «Психологія і Я», коли за правильні відповіді учні отримували солодкі подаруночки.

То ж, професія психолога важлива, адже психологи допомагають  людям розібратися в своїх проблемах, відкривають і показують їм ті ресурси, які ще є в запасі, допомагають жити в гармонії з собою та оточуючим світом.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів