Працівником Служби у справах дітей Ярмолюк О.М. проведено зустріч з учнями  8-9 класів Рівненського НВК «Колегіум». Основним завданням та метою зустрічі є розширення знань про права дітей, формування правових знань і навичок. Зустріч пройшла у форматі діалогу.

В ході проведення зустрічі Ярмолюк О.  приділила  також увагу проблемам тютюнопаління та вживання наркотиків, алкогольних напоїв неповнолітніми особами. Окрім розповіді про шкідливі дії на молодий організм, працівник ССД навела сумну статистику скоєння злочинів неповнолітніми, що знаходилися у алкогольному та наркотичному сп’янінні. Акцентувала увагу учнів на випадках, коли настає адміністративна та кримінальна відповідальність.

У ході бесіди вихованці не залишались сторонніми слухачами, вони спілкувалися та задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Всеукраїнський урок права відбувся у 8-х класах закладу, який провела представник територіального управління юстиції у Рівненській області Лендєл А.І. Фахівець ознайомила колегіантів із  основними аспектами прав людини.

                                                                    Овдєйчук І.В., психолог НВК «Колегіум»

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів