Учасник АТО подякував рівненським школярам за любов до України та підтримку військових в боротьбі за волю та незалежність Вітчизни

У 3-А класі Рівненської школи НВК «Колегіум» відбувся урок Мужності, присвячений Дню Збройних Сил України. До школярів завітав батько однієї з учениць діючий військовий підполковник Віктор Шубец. За два десятки років служби у вітчизняному війську він пройшов всі щаблі військової справи у різних військових частинах та гарнізонах. Під час розповіді про історію і сьогодення української армії Шубец В. на власному прикладі розказав про службу у складі Миротворчої місії ООН в Демократичній Республіці Конго, виконання завдань із захисту Вітчизни на сході України.

Цього дня, окрім сучасного військового однострою «піксель», в якому був одягнутий шкільний гість, дітям продемонстрували й інші зразки військової форми, зокрема США, Німеччини та Великої Британії. Кожен із присутніх побачив найнеобхідніші атрибути учасників АТО – ліхтар, так звану «розгрузку», тактичні рукавиці, карімат, спальний мішок, індивідуальну медичну аптечку. Окрім цікавих історій про мужність і героїзм українських захисників, старший офіцер, який бере участь в АТО з 2014 року, показав на прикладі одного зі школярів варіанти дій під час зупинки кровотечі при пораненні чи контузії.

Кожна історія супроводжувалася багатьма питаннями школярів. Дітей цікавило, чи не страшно на війні? Як вижити в бою? Що є на озброєнні наших бійців? Чи є в АТО дівчата? Як до військових ставляться місцеві мешканці? На кожне з питань Віктор Шубец, який неодноразово виконував посаду речника штабу АТО, дав вичерпну відповідь, а наприкінці зустрічі подякував всім і кожному за активність та підтримку українських воїнів. З його слів, кожен, від великого до малого, захищає Україну.

За захід військово-патріотичного спрямування від керівництва школи  військовому подякувала керівник класу Оксана Василівна Заєць та представники батьківського комітету.

Кожен малюнок про мир і перемогу над ворогом передали для вручення бійцям АТО. У відповідь діти отримали солодкі подарунки та обіцянку про організацію екскурсії до військової частини для ознайомленням з життям і побутом військовослужбовців Збройних Сил України.

Оксана Василівна Заєць

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів