Завжди всі – і діти,  і дорослі, – з нетерпінням чекають Святого Миколая, адже це свято надії, сподівань та добрих справ. Стали цього року маленькими помічниками Миколая і учні початкових класів Рівненського НВК «Колегіум». Вони долучились до почесної і відповідальної справи – волонтерства.

Напередодні свята Миколая учні 1-А, 1-В, 2-А, 2-В, 3-А, 3-В, 4-А, 4-Б класів малювали малюнки, виготовляли листівки, збирали теплі речі, солодощі і  медикаменти для бійців 30-ї Аеромобільної бригади та медиків Першого мобільного добровольчого шпиталю імені Пирогова. Нам допомагали члени громади церкви УПЦ КП Святого Івана Богослова м. Здолбунів разом із сім’єю  учениці 4-А класу Мандзюк Наталії. Подарунки  учні 4-А класу занесли 14 грудня рівненським  волонтерам, які придбали і відремонтували машину швидкої допомоги для військових та медиків ПДМШ ім. Пирогова. Вже 16 грудня машина з допомогою прибула  на схід в АТО.

Щира подяка батькам і діткам, які долучились до цієї благодійної справи, не забарилась!  18 грудня у НВК «Колегіум» завітав президент ПДМШ ім. Пирогова Геннадій Друзенко з побратимами та рівненські волонтери на чолі з Анатолієм Сидоруком, батьком нашої колишньої учениці. Вони привезли вітання та грамоти-подяки діткам, батькам і адміністрації за добру справу, яку організували учні 4-А класу разом з рівненськими волонтерами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів