21 листопада 2017 року в Рівненському навчально-виховному комплексі «Колегіум» відбувся захід «Герої Майдану», присвячений Дню Гідності та Свободи України.


Учні 9-10 класів зустрілися з волонтерами, учасниками Революції Гідності Балановичем Володимиром, Мельничук Тетяною, Гехт Мартою, Толчановим Романом та Шевченко Андрієм. Гості розповіли про події, які відбувалися на Майдані, про роль молодого покоління у розбудові нашої держави. Присутні  переглянули відеопрезентацію «Революція Гідності». Впродовж заходу лунали пісні про  рідну  Україну, про її захисників у виконанні Мельничук Тетяни та Гехт Марти. Діти щиро подякували гостям за цікаві розповіді та безцінні спогади.

Гордістю колегіуму є не одне покоління вихованців, серед них й імена сьогоднішніх героїв, і тих, хто з поважних причин не зміг прийти на захід, але своїм прикладом  служіння Батьківщині, безперечного виконання обов’язку зуміли довести, що перш за все потрібно любити  свій рідний край, свою країну, бути готовим стати на її захист,  боротися за єдину і незалежну Україну.

Віримо в світле майбутнє нашої країни!

Слава Україні!

Героям слава!

Герасимчук Н.В., класний керівник 9-Б класу

Рівненського НВК «Колегіум»

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів