День української писемності та мови у закладі відзначений по-особливому! Учні 5-7 класів зібралися у  залі на свято «»Наша мова – наша історія». Старшокласники для школярів підготували інсценізацію з історії створення української мови, а школярі прочитали поезії на честь рідної мови, виконали віночок пісень про мову та Україну, взяли участь у мовних баталіях.

«Час діяти!»- саме так вирішили учні 7-А класу Рівненського НВК «Колегіум» у День української писемності та мови. Напередодні свята виготовили для п’ятикласників вітальні листівки з інформацією про українську мову, про творців сучасного алфавіту. Дев’ятого листопада 2017 року в колегіумі з ініціативи семикласників пройшла акція «Українська мова унікальна», а також відбувся філологічний флеш-моб.

А старшокласники продемонстрували свої знання з рідної мови, взявши участь у шкільній акції з правопису « Чистота мови – чистота душі». Пізніше в ході ток-шоу «Спілкуватися українською модно чи життєво необхідно?»  відстоювали власні  точки зору щодо пріоритетів у використанні рідної мови.

                                                                 Сорока Л.П., учитель української мови та літератури

                                                                  Рівненського НВК «Колегіум»

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів