26.04.2017 року у Рівненському НВК «Колегіум» відбувся День цивільного захисту, в ході якого проведено загальношкільну лінійку та тематичні екскурсії з питань цивільного захисту населення.

Учителями предмету «Захист Вітчизни» Велебніком В.П. та Духіною Т.Б. (із залученням учнів 10-11 класів)  із колегіантами на тренінгових заняттях  були відпрацьовані дії у разі незвичайних ситуацій «Витік отруйних речовин», «Пожежна небезпека», «Надання допомоги при опіках», проведені евакуаційні заходи. Впродовж Тижня безпеки дитини на годинах спілкування, які проводилися класними керівниками для учнів 5-11 класів, розкрито теми «Дотримання правил безпечної поведінки при виникненні пожежі», «Чорнобиль не має минулого»,  відбулися вікторини та ігри «Регулювальник та пішохід», «Знаки безпеки», рейд «Дотримання санітарно-гігієнічних, безпечних умов у кабінетах». Учнями випущено буклети та бюлетені «Здоров’я та безпека у твоїх руках».

 

Заступник директора                                                                                          Попович П.М.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів