28 березня на базі НВК «Колегіум» м.Рівне відбувся семінар для вчителів початкових класів з організації та впровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес школи. Участь у заході взяли 36 педагогів з тридцяти шкіл міста. Метою семінару було ознайомлення вчителів із концептуальними засадами та сучасними підходами з організації олімпійської освіти в початкових класах. На чітке переконання організаторів,  розпочинати формування в учнів знань з олімпійської тематики доцільно саме з молодшого шкільного віку.

Досвідом ділились вчителі фізичної культури навчально-виховного комплексу «Колегіум» Олег Левенець та Рівненської класичної гімназії «Престиж» Анжела Совко. Ці два заклади на сьогодні є єдиними в місті, які входять до переліку шкіл мережі олімпійської освіти.

З доповіддю «Впровадження проекту «Олімпійська освіта в системі навчально-виховного процесу підростаючого покоління в РКГ «Престиж» виступила вчитель цього закладу Анжела Совко, яка поділилась досвідом проведення таких заходів як «Розминка від чемпіона», «Відомі спортсмени Рівненщини». У закладі велику увагу приділяють веденню здорового способу життя та проведенню змістовного дозвілля, тому не оминули увагою участь вихованців у Всеукраїнських спортивних заходах «Спортивна зима» та фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».

У своєму виступі «Олімпійська освіта – важливий фактор виховання школярів», вчитель НВК «Колегіум» Олег Левенець розповів про вагомість і актуальність поширення  знань  серед  дітей  про олімпійський спорт, його цінності, багату історію, кращих представників світової та української спортивної еліти. Вчитель поділився досвідом проведення «Олімпійських уроків», які у закладі стали уже хорошою традицією, розповів про найбільш ефективні формами  інтеграції олімпійської освіти, а також участю в інших проектах НОК України. Зокрема: «Do like Olympians», «OlimpicLab», «Олімпійське лелеченя», а також участю в проектах Олімпійської академії України «Олімпійський куточок» та конкурсі на «Кращу модель організації олімпійської освіти в школі».

Закінчився семінар проведенням гри «Мандрівка в країну «Олімпія», де вчителі мали можливість перевірити свої знання про спорт та олімпійський рух.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів