31січня 2017 року відбулася презентація нових книг Сергія Гридіна «Незрозумілі» та «Не-Ангели».

Із     задоволенням спілкувалися учні 7 –В   та   9 – В класів   Рівненського НВК «Колегіум» із чудовим, цікавим письменником, який пише захоплюючі твори для дітей та підлітків.

З натхненням розповідав  Сергій Володимирович про нові повісті, які вражають  і захоплюють відвертістю про життя підлітків, їхні розчарування, випробування життям, романтичні почуття.

На деякий час літературне хобі письменник відклав на потім, коли боронив рідну Україну на сході держави. Про ці події згодом вийде нова книга, назва якої ще остаточно не визначена.

Школярі зосереджено слухали Сергія Гридіна та були відверті у спілкуванні з автором.  Діти задоволені цікавою,  незабутньою зустріччю з митцем.

C. Гридін – неймовірний автор і дуже цікава людина. Запам’яталися його книги , яскраві герої , цікаві події. В образах героїв творів ми впізнавали себе                              ( В. Шумовський, учень 9 класу).

 

Нещодавно я прочитала книгу С. Гридіна « Не такий», яка для мене була досить цікавою. З нетерпінням чекала на зустріч із письменником. І недаремно. Було захоплююче, весело, цікаво. Класно!  ( Л. Потоцька, учениця 9-В класу).

 

Мені зустріч з рівненським письменником дуже сподобалася. Я багато цікавого дізналася про автора та його творчість. Дуже вразила розповідь, яка не залишила мене байдужою. З радістю і задоволенням прочитаю твори С. Гридіна про підлітків            (К. Афанасенко, учениця 9-В класу).

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів