sam_1832

Юні олімпійці  змагалися в Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у Пуща-Водиці. Там відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Шостий раз команда закладу «Екстрім» представляла Рівненську область на змаганнях. Програма змагань складалась з чотирьох конкурсів: презентації команди, комбінованої естафети, олімпійської вікторини та рухливої гри «Артбол». Команда «Екстрім», до складу якої увійшли 6 дівчаток і 6 хлопчиків – Цегельник Тетяна (6-Б), Карачун Вікторія (7-А), Подсада Анна (7-А), Юженко Софія (7-А), Яхно Еліна (7-А), Карпюк Дарина (7-Б), Гаврюк Ян (6-Б), Хомчук Артур (6-Б), Демчук Віталій (7-А), Сенюх Назарій (7-А), Кудрявцев Дмитро (7-Б), Солодчук Анатолій (7-Б), стали переможцями «Олімпійської вікторини», отримали дипломи, медалі та цінні подарунки від НОК України. Саме в цьому конкурсі команда «Екстрім» була беззаперечним лідером за кількістю перемог та призових місць, підтвердивши високий рівень і цього разу. Предстаники команди «Екстрім»  зустрілися зі спортсменами України Катериною Садурською, Дмитром Митрофановим, Лілією Подкопаєвою та Георгієм Зантарая.

sam_46

Георгій Зантарая передав у олімпійський музей закладу футболку. Діти  сфотографувались та взяли автографи у титулованих олімпійців. До змагань команду підготував учитель фізичної культури НВК «Колегіум» Олег Левенець.

sam_1765

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів