DSC_0892

  13 квітня 2016 року у НВК «Колегіум» проходило засідання обласної школи молодого вчителя математики з теми «Формування планетарного світогляду як основи синтетичного мислення учнів». Участь у засідання ШМВ взяло 22 педагоги Рівненщини.

DSC_0885

Вчителі НВК «Колегіум» Дзюра Т.В., Зуєва Р.Т., Демчук Т.В. провели відкриті уроки у 8, 6, 9 класах.

DSC_0873

Заступник директора Присяжнюк О.Б. представила Модель діяльності освітнього навчального закладу в умовах Акме-простору. Практичний психолог Овдєйчук І.В. провела для молодих педагогів психологічне заняття з елементами тренінгу, спрямоване на формування різнотипного мислення вчителя та учня. З метою підвищення фахової майстерності молодого педагога з тем «Інтегрування технологій, що забезпечують формування мислительної сфери» та «Активізація пізнавальних інтересів та реалізація творчого потенціалу учнів на уроці математики» виступили методист РОІППО Пекарська Л.В. та методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Гуменюк Л.М.

   Під час підведення підсумків роботи учасники ШМВ відзначили результативність засідання, відмітили високий науково-методичний рівень педагогів НВК «Колегіум», їх педагогічну майстерність.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів