DSCN5014

Shrove Tuesday” у 5-А класі

Учні п’ятого класу відсвяткували британську масляну. Дізнавшись про історію свята та традиції його святкування, учні продемонстрували гостям різноманітні рецепти смачних млинців, а також пригостили присутніх власними кулінарними шедеврами. Юні кулінари були нагороджені медалями та солодкими подарунками.

DSCN5023DSCN5033

DSCN5049

Екскурсія до іноземного відділу в обласну бібліотеку

( ”SHROVE  TUESDAY” у 5-Б класі)

16 лютого 2016 року  учні 5-б класу ходили на екскурсію до РДОБ.

DSCN0160

Метою  екскурсії було ознайомити учнів із Днем млинця, яке традиційно святкують в один з вівторків лютого. В англійському містечку Олбі воно проводиться більше 500 років. Основною метою цього свята було викликати інтерес до вивчення англійської мови, а також залучити учнів до пізнання культури іншої країни.

DSCN0166

  Працівниками була підготовлена мультимедійна презентація, від якої діти були у захваті. Цей захід був цікавий та пізнавальний для даного віку, адже настрій свята створювався за допомогою розповідей і мультфільмів ї на дану тему.

20160216_152110

Після екскурсії була проведена вікторина з учнями у класі.

В рамках тижня іноземних мов серед учнів 7 класу була проведена вікторина на знання англійської мови «Who knows English better?». Учням було запропоновано ряд завдань на знання лексики, граматики, лінгвокраєзнавчого матеріалу: закінчити прислів’я та приказки, знайти помилки у реченнях, підібрати якомога більше слів до теми, загадки та ребуси. Діти у командах вирішували завдання різної складності, де кожен учень мав змогу проявити себе та бути повністю задіяним у процесі. Вирішальним став конкурс капітанів, який і визначив команду-переможця

IMG_20160218_102510

IMG_20160218_110744

 

 

Старшокласники зіграли у “Брейн-ринг”

Учні 9-А та 10-го класів взяли участь в інтелектуальній грі “Brain Ring”. Обидві команди проявили глибокі знання з історії культури, географії, історії, літератури та побуту Британії і США. У нелегкій боротьбі за інтелектуальну першість перемогла команда 9-А класу.

jPDXWWSmZrI

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів