DSC_0106

Навчально-виховний комплекс «Колегіум» м. Рівне відноситься до переліку шкіл олімпійської освіти, тому не випадково, що саме тут велику увагу приділяють заходам олімпійської тематики. Нещодавно у закладі підвели підсумки шкільного конкурсу дитячих малюнків «Спорт очима дітей», присвячений 25-річчю утворення Національного олімпійського комітету України. Участь у конкурсі взяли учні 1-11 класів, проте найактивнішими були наймолодші учасники, котрі представили на розгляд журі 78 малюнків. 

Понад 90 робіт загалом було представлено на виставці. Журі ж обрало три найдостойніші роботи, автори яких отримали з рук голови Відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області Миколи Петренчука сувенірну атрибутику НОК України. Не залишились осторонь й інші учасники конкурсу – кожен з них отримав пам’ятні сувеніри на згадку.

DSC_0055

Спеціальний та ексклюзивний подарунок вручили почесному гостю керівник підліткового клубу «Сучасник» Кулінка Валентина Іванівна та її донька Олександра, учениця 3-А, які разом виготовили олімпійську композицію у стилі «квілінг» до 25-річчя створення НОК України.

Адміністрація та педагогічний колектив НВК «Колегіум» висловили щиру ПОДЯКУ голові Відділення НОК України в Рівненській області Петренчуку Миколі Васильовичу за підтримку в організації освітньої діяльності та проведенні олімпійських заходів на базі нашого закладу. Подяку вручив директор школи Куделя Петро Іванович.

DSC_0120

Організував шкільний конкурс – вчитель фізичного виховання Левенець Олег Іович.

            По завершенню шкільного туру, усі роботи візьмуть участь в обласному конкурсі на кращий малюнок олімпійської тематики.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів