6 грудня – День Збройних Сил України.  Нині українська армія проходить непростий етап становлення, але за плечима – славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над ворогом.

Чоловік за своєю суттю є воїном, навіть за умов відсутності воєнної загрози необхідно, щоб кожен хлопчик, юнак мав військову підготовку.Саме з нагоди цього свята 3 грудня   у колегіумі з метою формування покликання і обов’язку справжнього чоловіка-воїна було організовано військово-спортивну гру для старшокласників. Юнаки змагались зі стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування у висі, кидках на влучність та естафеті.  DSC_9918DSC_9892

І місце зі стрільби виборов учень 9-Б класу Хільчук Владислав. Учень 11 класу Лісівка Микола здобув перемогу з підтягування у висі.

За підсумками заходу І місце виборов 11-й клас, ІІ – 9-Б, ІІІ – 10 клас.

Напередодні, 2 грудня в спортивній залі колегіуму відбулися змагання між учнями 5-х класів «Ну-мо, козак!». Учні змагались в конкурсах з перетягування каната, армреслінгу, передачі м’яча тощо. Переможцем змагань стала команда «Орли» (5-Б клас), яка обійшла команду «Джури» (5-А клас) на чотири очки.

 Фото7347

Фото7342

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів