SAM_0785

24 грудня 2015 р. за підтримки міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти та РМЦФЗН «Спорт для всіх» в приміщенні підліткового клубу «Мрія» відбувся загальноміський конкурс малюнку «Спорт взимку» та спортивної вікторини. У змаганнях взяли участь учні загальноміських шкіл міста та вихованці підліткових клубів у складі 10 команд.

Конкурс малюнку «Спорт взимку» проводився у двох вікових категоріях: І – 1-5 класи, ІІ – 6-11 класи. Журі оцінювало майстерність виконання малюнку, актуальність та повноту розкриття теми. У першій віковій категорії найкраще із завданням впоралась учениця 3-А класу НВК «Колегіум» –  Тєряєва Олександра, у другій віковій категорії перемогу святкував учасник підліткового клубу «Сучасник» Омельчук Ілона.

В другому етапі змагань, вікторині на спортивну тематику, рівних не було команді НВК «Колегіум». З 24 питань правильно відповіли на 23.

Переможець в загальнокомандному заліку визначався за результатами в конкурсі малюнку та спортивній вікторині. Впевнену перемогу за результатами трьох змагань виборола команда НВК «Колегіум» у складі: Тєряєвої Олександри (3 кл), Паламарчука Назарія (7 кл), Свистун Вікторії (7 кл), Мінакової Олесі (8 кл), Данилюк Софії (8 кл) та Котнюка Назарія (9 кл).

 SAM_0801

Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки, а переможці були нагороджені грамотами та дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та РМЦФЗН «Спорт для всіх». У подарунок призери отримали також й олімпійську літературу.

Підготував команду вчитель фізичного виховання – Левенець О. І.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів