022

    Найдавніше  мистецтво різьблення по дереву впевнено входить у наше життя  і побут. Ніякі штучні матеріали не замінять красу і тепло натурального дерева. Структура дерева пестить і зачаровує погляд; потрапивши ж до рук істинного майстра,  дерево  набуває другого життя.

  Майстри художньої обробки деревини володіють невичерпною фантазією, відмінним відчуттям матеріалу, почуттям прекрасного, що й дозволяє їм у кожній роботі – від величного храму до дерев’яної іграшки – створювати справжні витвори  мистецтва.

Фото0556

   З 12 жовтня по 30 листопада у бібліотеці №10 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне проходить персональна виставка вчителя трудового навчання НВК “Колегіум” Станіслава Юрійовича Кремньова «Замки і фортеці Західної України».

006

   Вчитель  без спеціальної освіти освоїв різьблення і почав створювати картини. Над картиною працює близько місяця, все залежить від натхнення.
Для різьблення використовує липу, адже деревина липи легко і чисто ріжеться, майже не піддається  розтріскуванню і викривленню. Образний світ митця – це замки Рівненщини, Хмельниччини, Львівщини, Тернопілля.

   Свої роботи майстер представляє з 2012 р. на «Музейних гостинах», мистецьких фестивалях Рівного, а також у Клевані, Корці, Дубно.

Фото2844

  Персональна виставка автора проходить вперше, всього представлено 19 робіт.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів