З 11 по 18 вересня у санаторному комплексі «Пуща-Озерна», що під Києвом, проходив фінал проекту «Ти Лідер: Твори! Вивчай! Перемагай!»

SAM_0478

Даний проект є яскравим продовженням успішного Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що вже вп’яте проводиться за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

 

Протягом тижня 300 найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з 25 регіонів України змагались у столиці, щоб проявити свої інтелектуальні та фізичні здібності і в чесній та безкомпромісній боротьбі визначити переможця в олімпійській вікторині, спортивній естафеті, рухливій грі.

За ці 7 днів діти змогли не лише знайти собі нових друзів, а й розкрити в собі лідерські якості, навчитися об’єднувати зусилля заради досягнення поставленої мети й берегти природу та дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

Підтримувати юних спортсменів приїжджали Олімпійські чемпіони та призери. Серед них –  Ольга Харлан, Ірина Мерлені, Олексій Торохтій, Олена Костевич та інші.

Щоб стати фіналістом “ТиЛідер”,  проведення якого стало можливим завдяки підтримки Програми розвитку ООН та Фундації «Кока-Кола» в рамках міжнародної програми New Word, протягом року учні 5-8 класів (11-14 років) з усієї України виборювали право представляти свою область на найголовнішому старті сезону.

SAM_0516

Змагання проходили в декілька етапів, починаючи від турнірів між класами, школами району, міст, області. Команди-переможці зібралися вже у «Пуща-Озерній» на Всеукраїнський фінал.

Під час відбору, окрім фізичної підготовки, яку діти демонстрували на естафетах та рухливих іграх, потрібні були творчі й розумові здібності в таких етапах, як презентація своєї команди та олімпійська вікторина.

13 вересня у санаторному комплексі «Пуща-Озерна» відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського фіналу “ТиЛідер”,  участь у якому взяв Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка й Олімпійські чемпіони та призери Ірина Мерлені, Олена Костевич, Олексій Торохтій, Олена Говорова, Антон Кузнецов та інші.

Рівненську область на цих змаганнях представляли учні рівненського НВК «Колегіум», які жодного разу не пропустили фіналу Всеукраїнських змагань, та учні березівського НВК Рокитнівського р-ну. У запеклій боротьбі (адже тут зібрались команди-переможниці з 25 областей України, а отже – найкращі у своїх регіонах),  рівнянам вдалось продемонструвати свою ерудицію та знання з олімпізму і вибороти перемогу, вчергове підтвердивши звання найерудованішої команди України.

Друге місце посіли представники Луганщини, а третє – Хмельниччини.

«Ми довго готувались до цих змагань, багато вчили і дуже хотіли перемогти. Я – капітан команди, і на мені велика відповідальність, адже щоб виграти, треба було завоювати право першим відповідати. З цим завданням я справилась, а в іншому мені допомогла моя команда, адже ми всі – ЛІДЕРИ, тому ми тут», – сказала після змагань учениця 7-Б Рівненського НВК «Колегіум» Катерина Малиновська.

«Ми сюди їхали лише за перемогою. Щасливі і раді з того, що все нам вдалося», – поділився першими враженнями після змагань учень 7-Б Рівненського НВК «Колегіум» Назар Паламарчук.

Окрім перемоги у вікторині, рівняни разом з полтавчанами посіли друге місце в рухливій грі «Артбол» у молодшій віковій групі (11-12 р.).

На згадку про перебування в учасників залишаться незабутні враження від активного відпочинку та знайомства з новими друзями та українськими  спортсменами-олімпійцями, а особливо – фото на згадку з Президентом НОК України та Олімпійським чемпіоном – Сергієм Бубкою.

Команди-учасники Акції отримали подарунки, а команди-переможці та команди-призери у кожному окремому виді програми нагороджувались цінними подарунками та спортивним інвентарем від НОК України та спонсора проекту – компанії «Кока-Кола».

Тож привезли додому рівненські вихованці не лише нові враження та позитивні емоції, але й багато цінних подарунків.

До цих змагань  команду підготували вчителі фізичного виховання НВК «Колегіум»  – Олег Левенець та вчитель Березівського НВК – Олег Маринич.

 

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів