DSC_9207

          “Олімпійський куточок» відкрився у корпусі початкової школи Рівненського НВК «Колегіум». Тепер наймолодші учні  матимуть можливість більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеали, принципи та завдання. Відповідну літературу надало відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області.

Чільне місце в експозиції  «Олімпійського куточка» займають численні спортивні трофеї  вихованців «Колегіуму». Насамперед ті, котрі вони здобули у заходах, що проводилися під егідою НОК України.  Варто зазначити, що команда  юних олімпійців «Екстрим» впродовж багатьох років є призером і переможцем обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» і неодноразово гідно відстоювала честь Рівненщини у його фіналі.

Колишня учениця «Колегіуму» Анастасія Новосад була учасницею ХХІІ зимових Олімпійських ігор в Сочі. Про свою участь у змаганнях та про  вид спорту фрістайлістка розповіла дітям на урочистій лінійці з нагоди відкриття «Олімпійського куточка». Спортсменка закликала учнів займатися фізичною культурою і спортом, які є запорукою здорового, активного та повноцінного життя.

DSC_9217

Активну участь учнів та педагогів «Колегіуму» в олімпійському русі відзначив голова відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Відкриття «Олімпійського куточка» є, на його думку, черговим тому підтвердженням. Гість передав господарям олімпійську символіку, яка прикрасить куточок і  нагадуватиме дітям про високі ідеали олімпізму.

DSC_9163

Учні привітали гостей віршами на спортивну тематику і доручили гостям урочисто перерізати стрічку, відкриваючи «Олімпійський куточок». Анастасія Новосад та Микола Петренчук із задоволенням виконали  почесну місію.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів