15 червня в Рівненському НВК «Колегіум» відбувся олімпійський захід – «DO like OLYMPIANS». Наша школа відома своєю активною участю в різноманітних заходах  від НОК України та високими здобутками на Всеукраїнському рівні у таких змаганнях, як «Олімпійське лелеченя», в якому вже неодноразово представляла Рівненську область. Тому взяти участь у проекті «DO like OLYMPIANS» учні  прийняли на «УРА!».

IMG_20150615_143441

«DO like OLYMPIANS» – черговий Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету, що реалізується спільно з «The Coca-Cola Foundation».

Головна мета – привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Проект включає у себе проведення уроку з олімпійцем, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця.

IMG_20150615_143108

Учні бурхливими оплесками зустріли гостей цього свята: голову Рівненського обласного відділення НОК України – Петренчука Миколу Васильовича та Майстра спорту міжнародного класу з плавання, багаторазову чемпіонку України, дворазову чемпіонку Європи, учасницю Олімпійських ігор в Пекіні – 2008 – Катерину Дікіджі.

А розпочалось все з розминки, яку разом з учнями провела Катерина Дікіджі.

IMG_20150615_140926

Продовжилось спортивне свято естафетами, в яких взяли участь учні 1-4 класів.

Як і під час кожного заходу «DO like OLYMPIANS», сьогодні усі учасники отримали у подарунок футболки з символікою проекту та значки.

Завершенням зустрічі стала загальна фотографія у стрибку. Фотографії з «DO like OLYMPIANS» у соціальних мережах розміщуватимуться з позначкою #dolikeolympians, а отже,  кожен бажаючий зможе легко знайти себе і залишити пам’ять про участь в проекті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів