IMG_8578

У змаганнях юних олімпійців Рівненщини, котрі нещодавно відбулися в обласному центрі, команда «Екстрим» Рівненського НВК «Колегіум» здобула впевнену перемогу та отримала таким чином право представляти наш край на найвищому рівні.

Третій етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» 2015 року проводився під егідою Національного олімпійського комітету України з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, залучення дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля.

24 квітня 2015 року до Рівненської ДЮСШ №4 з’їхалися команди, котрі здобули перемогу на другому етапі змагань, що проходили у районах та містах обласного значення. Кожна команда складалася з 12 учнів (6 дівчат і 6 хлопців) 5-6 класів одного навчального закладу.

Програма змагань мала три складові – спортивну, освітню та культурну.
Як вивилося пізніше, найбільш якісно та всебічно до змагань підготувалися учні Рівненського НВК «Колегіум» під керівництвом Олега Левенця. Їх команда з промовистою назвою «Екстрим» не залишила жодних шансів суперникам, перемігши в усіх видах програми, і здобула право представляти Рівненщину у всеукраїнському фіналі змагань.

IMG_8718

Склад команди – переможця: Сенюх Назарій (5-А), Штогун Артем (5-А), Солодчук Анатолій (5-Б), Паламарчук Назарій (6-А), Морозовський Дмитро (6-Б), Панкевич Максим (6-Б), Карачун Вікторія (5-А), Подсада Анна (5-А), Яхно Еліна (5-А), Карпюк Дарина     (5-Б), Свистун Вікторія (6-А), Малиновська Катерина (6-Б).

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, кубками, дипломами відповідного ґатунку та призами від Відділення НОК України в Рівненській області. За перемогу у кожному з трьох видів змагань, кожен учень «Колегіуму» отримав: 3 книги («Олімпійське сузір’я України. Спортсмени.», «Олімпійське сузір’я України. Тренери.», «Перша Російська Олімпіада 1913 року», чудову футболку та кепку з національним орнаментом, вимпел з логотипом заходу, блокнот і ручку, значок, футбольні та баскетбольні м’ячі, три кубка за перемогу у кожному з видів та 1 загальний за перемогу у ІІІ етапі. Заохочувальні призи дісталися всім учасникам змагань.

1 коментар

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів