SAM_0132

24-25 березня за сприяння  управління освіти у Рівному пройшов міський етап спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет». Засновником та ініціатором проведення цього заходу є комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з відділенням НОК України у Рівненській області. Цього року у змаганнях серед 33 навчальних закладів міста участь взяли 32.

Програма змагань складалась з трьох командних естафет  «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та чотирьох індивідуальних конкурсів: «Скакалка», «Дартс», «Гімнастичний» та «Володар м’яча».

У командних естафетах учні мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні різноманітними м’ячами, а у індивідуальних конкурсах –  змагались за особисту першість, у яких брали участь по одному представнику від кожної команди.

У конкурсі «Гімнастичний» змагалися, хто довше і більшу кількість обручів зможе крутити, а у конкурсі «Скакалка» – зробить більше стрибків за одну хвилину. З обручами найвправнішою виявилась учениця ЗОШ №14, якій вдалось прокрутити чотири обруча 30 сек. Зі скакалкою найкраще впоралися  учні двох навчальних закладів: ЗОШ №28 та РГГ, які настрибали однакову кількість – 135 разів.

Хлопчаки боролися за звання «Володар м’яча» і найтехнічнішим виявився учень ЗОШ №3 (45разів). У конкурсі «Дартс» найвлучнішими виявились два учасники: ЗОШ №4 та ЗОШ №11(36 очк.).

У естафеті «Футбол» вправнішими за інших виявились учні ЗОШ №23, у естафетах «Баскетбол» та «Волейбол» найкращими були учні НВК «Колегіум». У командних естафетах загальну перемогу святкували учні Рівненського НВК «Колегіум», під керівництвом вчителя фізкультури Олега Левенця. Друге місце посіла команда учнів ЗОШ №26, наставником яких є вчитель фізкультури Руслан Топилко. Бронзові нагороди вибороли учні ЗОШ № 11, тренер команди – Ірина Кривчук.

Варто зазначити, що учні «Колегіуму» минулого року вже брали участь в обласному етапі, де також святкували перемогу. Отож досвіду виступу на такому рівні команді не займати.

Команда-переможець виступала у такому складі:1 класи: Дремлюга Вероніка (1-А), Каландюк Марк (1-В);   2 класи: Ковальчук Дарина (2-Б), Сладковський Георгій (2-А); 3 класи: Поліщук Віолетта (3-А), Мельникович Назарій (3-А); 4 класи: Цалковська Поліна (4-А), Шевчук Дмитро (4-А).

SAM_0133

Тепер на команду чекає обласний етап, що відбудеться 15 травня у селі Зоря Рівненського району.

Переможці та призери фестивалю нагороджені дипломами.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів