Bz-hdWiCIAA67bT

У кожній школі є свої особливі учні – то бурхливі, як хвилі океану, то лагідні, як сонячні зайчики. Але в тих сонячних зайчиках приховане те, що бентежить розум, дивує й не дає спокою душі. Саме таким сонячним зайчиком є випускниця нашого колегіуму – 19 – річна Яна Зінкевич.

Газета „Факти” 13 листопада 2014 року на своїх шпальтах розмістила статтю про юну дівчину з Рівного, яка рятує життя українським бійцям в зоні АТО. Ця стаття про ученицю нашої школи вразила  неймовірно.

У квітні, коли батальйон „Правого сектору” тільки створювався, Яна Зінкевич була в ньому єдиною дівчиною-медиком. Тендітна Яна в ході АТО витягувала з-під куль поранених бійців і тягнула їх на собі в тил.

Яна  дуже хотіла стати лікарем, але завадила війна, а тому змушена була засвоювати навички хірургії відразу.

Ще зі школи її приваблював екстрим. Так, з 16-ти років дівчина їздила в Карпати, де жила в лісі одна впродовж місяця.

Півтори сотні бійців винесла Яна на своїх тендітних плечах, незважаючи на те, що ніяких грошових виплат за це не отримує, адже вона в зону АТО прибула добровольцем із першою хвилею мобілізації. Яна дуже хоче, щоб влада дослухалася до їхніх голосів, і щоб добровольчі батальйони нарешті легалізували. Адже ці бійці розраховують тільки на допомогу волонтерів.

Учні нашої школи разом із членами парламенту організували збір коштів для поранених бійців АТО й вирішили  передати частину коштів через нашу ученицю, яка навідає нашу школу наприкінці листопада.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з тобою, Яночко, хочемо потиснути твою руку, зазирнути у твої відважні очі й сказати тобі добрі й теплі слова: „Ми тебе любимо… Ти наш ангел-охоронець, тому що ти рятуєш кращих синів України”. Нехай милосердний Господь зміцнює тебе й твоїх побратимів у вірі, дарує вам здоров’я, мир і любов.”

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів