«DOlikeOLYMPIANS» («Роби як Олімпійці»)

IMG_2565

6 березня 2014 року в Рівненському НВК «Колегіум» відбувся олімпійський захід – «DOlikeOLYMPIANS».

Наша школа відома своєю активною участю в різноманітних заходах  від НОК України та високими здобутками на Всеукраїнському рівні у таких змаганнях, як «Олімпійське лелеченя», в якому вже неодноразово представляла Рівненську область. Тому взяти участь у проекті «DOlikeOLYMPIANS» учні  школи прийняли на «УРА!».

«Діти завжди дуже гарно реагують на подібні заходи. Їхній хороший настрій передається і нам. Багато дітей після таких занять приходить у спортивні секції і починають займатися спортом», – сказала Катерина Дікіджі.

«DOlikeOLYMPIANS» – черговий Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету, що реалізується спільно з «TheCoca-ColaFoundation».

Головна мета – привернення уваги дітей до активного та здорового способу життя й олімпійського руху. Проект включає у себе проведення уроку з олімпійцем, розминку з учнями та майстер-клас від олімпійця.

З привітальним словом до учасників заходу звернулися заступник директора НВК «Колегіум» – Чабанюк Тетяна Вікторівна та голова Рівненського обласного відділення НОК України – Петренчук Микола Васильович.

Учні бурхливими оплесками зустріли гостей  свята Катерину Дікіджі та  Анастасію Новосад . Особливо палко зустрічали Анастасію Новосад, адже вона ще зовсім недавно навчалась у нашій школі.

«Я з радістю відгукнулась на пропозицію взяти участь у цьому проекті. Бути прикладом для дітей – це почесна та відповідальна місія», – сказала Анастасія.

А розпочалось все з розминки, яку разом з учнями провели майстер спорту міжнародного класу з плавання, багаторазова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, учасниця Олімпійських ігор в Пекіні – 2008 – Катерина Дікіджі та майстер спорту з лижної акробатики, переможниця Кубку Європи – 2013, срібна призерка Чемпіонату Світу – 2013,  учасниця Олімпійських ігор в Сочі – Анастасія Новосад. Діти з радістю повторювали рухи за олімпійцями.

Продовжилось спортивне свято естафетами, в яких взяли участь 4 команди, що складались з учнів 4-х класів. Кожна з команд мала свою назву та девіз («Леви», «Веселі козачата», «Пірати» та «Українське козацтво»). Змагалися учасники у чотирьох спортивних естафетах: «Бар’єрний біг», «Комбінована естафета», «Баскетбол»  та «Хокей». У підсумку перемогу здобулаала команда 4-А – «Леви».

«Важко було вибрати кращих з кращих, адже відбою від бажаючих не було», – говорить вчитель фізичного виховання Олег Левенець.

Всі учасники заходу  «»  отримали у подарунок від спортсменів футболки з символікою проекту, а також книжки  «Sochi 2014» з побажаннями та автографами від гостей.

В свою чергу учні НВК «Колегіум» на згадку про цей захід подарували гостям символічні медалі з логотипом навчального закладу.

За активну пропаганду олімпійського руху голова Рівненського обласного відділення НОК України Петренчук Микола Васильович  подарував олімпійську літературу Катерині Дікіджі, Анастасії Новосад та вчителю фізкультури Олегу Левенцю.

Завершенням зустрічі стала загальна фотографія у стрибку,яка буде розміщена у соціальних мережах з позначкою #dolikeolympians, а отже, кожен бажаючий зможе легко знайти себе і залишити пам’ять про участь у проекті.

Хочеться вірити, що ця зустріч надовго залишиться в пам’яті всіх учасників заходу, а учнів спонукатиме до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Гостей проводжали бурхливими оплесками та щирими словами подяки.

Організувати зустріч зі спортсменами та забезпечити учасників свята олімпійськими книгами та сувенірною атрибутикою НОК України допоміг голова відділення НОК України в Рівненській області  Петренчук Микола Васильович, сказавши наступне: «Я думаю, що ми цю акцію будемо продовжувати і надалі, можливо, будемо проводити її спільно з «Розминкою від чемпіона».

Свято провів вчитель фізичного виховання – Левенець Олег Іович.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_2617
olymp

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів