творча група заступники5

Найбільших успіхів у будь-якій сфері діяльності досягають держави, які мають високий інтелектуальний та творчий потенціал нації. Відомо також, що майбутнє людської цивілізації залежить від реалізації обдарованості людей. Саме тому одним з основних завдань системи національної освіти суверенної України є формування творчо активної, всебічно розвиненої особистості.  Проблема дитячої обдарованості є проблемою культурного потенціалу нації.

25 березня 2014 року у  Рівненському НВК «Колегіум» відбувся міський семінар заступників директорів навчальних закладів Рівного, які відповідають за роботу з обдарованими дітьми з теми «Оптимізація роботи з обдарованою учнівською молоддю в умовах навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки», який організував Центр роботи з обдарованими дітьми (завідувач Пасічник О.Б.).

творча група заступники1

На семінарі були розглянуті актуальні питання щодо виявлення, підтримки та розвитку природних нахилів, здібностей та обдарувань дитини.

Практичний психолог НВК «Колегіум» Овдєйчук І.В. представила розробку теми «Психолого-педагогічні засади організації роботи з обдарованими дітьми в умовах навчально-виховного закладу».

Заступник директора НВК «Колегіум» Воротеляк А.В. представила учасникам семінару реалізацію Програми «Обдарована дитина», яка спрямована на забезпечення ефективної організації роботи з обдарованою учнівською молоддю в умовах навчального закладу.

Педагоги НВК «Колегіум» Опришко А.О. (керівник міської секції МАН «Мистецтвознавство», наставник переможців творчих конкурсів та  переможців І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН) та Рудюк Л.В. (підготувала велику кількість переможців ІІ,ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури та переможців І та ІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН) поділилися досвідом щодо організації та оптимізації  науково-дослідницької роботи учнівської молоді.

творча група заступники3 творча група заступники4

 

 

 

 

 

 

 

Своїми ідеями щодо педагогічного супроводу розвитку обдарувань дітей  поділилися педагоги гімназії «Гармонія», ЗОШ №27. Змістовними були виступи заступників директорів навчальних закладів Рівного Челяди О.Т. (ЗОШ№8), Мотузко О.В.(НВК №12). Методист Центру роботи з обдарованими дітьми Крівцова Т.В. представила педагогічний доробок вчителів ЗОШ №28. Усі представлені матеріали є переможцями міського етапу ХІ конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Організація роботи з обдарованими дітьми», а І місце отримав науково-методичний посібник творчої групи заступників директорів навчальних закладів м.Рівного (керівник Воротеляк А.В.), за що завідувач Центру роботи з обдарованими дітьми О.Б.Пасічник і вручила грамоту.

творча група заступники2

 

Активне обговорення тематики семінару завершилося укладанням методичних рекомендацій. У анкеті-відлунні учасники семінару відзначили актуальність та ефективність роботи семінару, а також висловили сподівання на продовження обміну досвідом з питанні підтримки обдарованих дітей.

творча група заступники6 творча група3

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів