Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти). Кількість учнів у класах. Наявність вільних місць

За Рівненським навчально-виховним комплексом “Колегіум” Рівненської міської ради закріплено вулиці:

  • Небесної сотні;
  • Кубанська;
  • Базарна;
  • Соборна (від вулиці Міцкевича до залізниці – парні номери будинків);
  • Пересопницька (від початку вулиці і до залізниці);
  • Шевченка;
  • Набережна

 

МЕРЕЖА КЛАСІВ ТА НАЯВНІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ

 (на 2018/2019 навчальний рік)

 

Вільні місця у 1-4 класах

Клас

Норма наповнюваності Вільні місця Кількісь учнів на                                                 кінець терміну
30 0 30
30 0 30
30 0 30
30 0 31
30 0 34
30 0 34
30 0 32
30 0 31
30 0 30
30 0 33
30 0 33
30 0 32
  360 380

 

Вільні місця у 5-11 класах

Клас Норма наповнюваності Вільні місця
Кількісь учнів на                                                 кінець терміну
30 0 34
30 0 31
30 4 24
30 0 34
30 1 27
30 0 32
30 0 33
30 6 22
30 0 28
30 2 26
30 0 28
30 0 29
30 10 18
10-А

10-Б

30

30

10

7

20

23

11а 30 15 15
11б 30 3 27
510 96 349

 

 

СПИСОК

учнів, зарахованих до  1-х класів НВК «Колегіум»

на 2018-2019 навчальний рік

 

 

  1. Андрошулік
  2. Антонюк
  3. Бабік
  4. Баланчик
  5. Бараш
  6. Бедричук
  7. Берлінець
  8. Бескід
  9. Боровець
  10. Буняк
  11. Ватліцова
  12. Вензел
  13. Ветрова
  14. Вишневський
  15. Волович
  16. Грабовська
  17. Гузик
  18. Демчук
  19. Драганчук
  20. Єремеєв
  21. Житковська
  22. Калюх
  23. Кирилюк
  24. Ковальчук
  25. Кот
  26. Крот
  27. Кульган
  28. Луцик
  29. Макарець
  30. Мандзюк
  31. Мартинов
  32. Мартинюк
  33. Марчук
  34. Марчук
  35. Мельник
  36. Мельник
  37. Мигун
  38. Мисан
  39. Музичук
  40. Нагорна
  41. Никитюк
  42. Новіцький
  43. Нос
  44. Олендра
  45. Оліферук
  46. Остапчук
  47. Орел
  48. Паламарчук
  49. Пастушенко
  50. Пастушенко
  51. Піліпака
  52. Плисюк
  53. Погребицький
  54. Поліщук
  55. Прокопчук
  56. Радкевич
  57. Рапацька
  58. Рижа
  59. Романюк
  60. Рудник
  61. Рудь
  62. Савчук
  63. Савчук
  64. Свиридон
  65. Семенюк
  66. Сипатий
  67. Смаглюк
  68. Смалій
  69. Смірнова
  70. Сміян
  71. Соловйов
  72. Степанюк
  73. Стельмах
  74. Стратієнко
  75. Трубілко
  76. Федчук
  77. Хижняк
  78. Хіміч
  79. Хоменко
  80. Шевчук
  81. Шпак
  82. Яковчук

 

СПИСОК

дітей зарахованих до 1-го класу за результатами жеребкування

 

  1. Болдирєва
  2. Водік
  3. Грицюта
  4. Дуда
  5. Малафей
  6. Мирюта
  7. Полюхович
  8. Федорчук