Робота гуртків

                                                                                                                                     

Графік

роботи гуртків Рівненського НВК «Колегіум»

ІІ семестр 2019-2020 навчального року

№ з/п Назва гуртка Керівник Дні проведення Години проведення Місце проведення
1 Волейбол Смулка І.А. Понеділок

Четвер

15.10-17.10

15.10-17.10

Спортзал
2 Студія образотворчого мистецтва Опришко А.О. Вівторок

Середа

15.10-17.10

15.10-17.10

№13
3 Естрадної пісні Тивончук Л.Р. Понеділок

Вівторок

14.10-16.10

14.10-16.10/

15.10-17.10

№13, 18
4 Шахи Левенець О.І. Понеділок

Середа

14.00-15.30

14.00-15.30

Зал початкової школи
5 Гаптування шовковими стрічками Важовська І.Д. Середа

П’ятниця

15.10-17.10

15.10-17.10

№15
6 Театральне мистецтво Андрощук Ж.І. Вівторок

Середа

15.10-17.10-15.10-17.10 Актова зала

початкової школи

7 3-D ручка. Намалюй свою мрію Присяжнюк М.В. Вівторок

Четвер

14.20-16.20

14.20-16.20

№18
8 «Школа безпеки» Кремнов С.Ю. Вівторок

Четвер

15.10-17.10

15.10-17.10

Тир

Директор НВК «Колегіум»                                                                Куделя П.І.

Розклад

роботи гуртків Рівненського НВК «Колегіум»

І семестр 2019-2020 навчального року

 

№ з/п Назва гуртка Керівник Дні проведення Години проведення Місце проведення
1 Волейбол Смулка І.А. Понеділок

Четвер

15.10-17.10

15.10-17.10

Спортзал
2 Студія образотворчого мистецтва Опришко А.О. Середа

Четвер

14.10-16.10

15.10-17.10

№13
3 Естрадної пісні Тивончук Л.Р. Понеділок

Вівторок

14.10-16.10

14.10-16.10

№13, 12
4 Шахи Левенець О.І. Вівторок

Четвер

14.00-15.30

14.00-15.30

Спортзал

початкової школи

5 Лікарські трави Духіна Т.Б. Вівторок

Четвер

15.10-17.10

15.10-17.10

 

№ 17
6 «Школа безпеки» Закусілова Т.В.
Понеділок

Середа

Пятниця

14.20-15.50

14.20-15.50

15.10-18.10

 тир

 

Розклад

роботи факультативів Рівненського НВК «Колегіум»

 у 2018-2019 навчальному році

№ з/п Назва гуртка Керівник Дні проведення Години проведення Місце проведення
1 Основи християнської етики (5-7 кл.) Тивончук Л.Р. Понеділок

Четвер

07.45-08.30

07.45-08.30

 

№13
2 Німецька мова

(10-11 кл.)

Тарасенкова Ю.М. Понеділок

Четвер

15.10-16.55

15.10-16.55

№14
3 Польська мова (9-А, 10-А) Кирилюк Ж.П. Понеділок

Пятниця

Четвер

15.10-15.55

15.10-15.55

15.10-15.55

16.00-16.45

№11
4 Екологія рідного міста (7-9 кл.) Максимчук Л.М. Середа 15.10-16.45 №31

 

 

 

 

Comments are closed.