День української писемності та мови у колегіумі

  

День української писемності та мови у закладі відзначений по-особливому! Учні 5-7 класів зібралися у  залі на свято «»Наша мова – наша історія». Старшокласники для школярів підготували інсценізацію з історії створення української мови, а школярі прочитали поезії на честь рідної мови, виконали віночок пісень про мову та Україну, взяли участь у мовних баталіях.

«Час діяти!»- саме так вирішили учні 7-А класу Рівненського НВК «Колегіум» у День української писемності та мови. Напередодні свята виготовили для п’ятикласників вітальні листівки з інформацією про українську мову, про творців сучасного алфавіту. Дев’ятого листопада 2017 року в колегіумі з ініціативи семикласників пройшла акція «Українська мова унікальна», а також відбувся філологічний флеш-моб.

А старшокласники продемонстрували свої знання з рідної мови, взявши участь у шкільній акції з правопису « Чистота мови – чистота душі». Пізніше в ході ток-шоу «Спілкуватися українською модно чи життєво необхідно?»  відстоювали власні  точки зору щодо пріоритетів у використанні рідної мови.

                                                                 Сорока Л.П., учитель української мови та літератури

                                                                  Рівненського НВК «Колегіум»

Ви можете залишити відповідь, або архів з вашого власного сайту.

Залиште відповідь

You must be logged in to post a comment.