Олімпійський куточок у НВК “Колегіум”

DSC_9207

          “Олімпійський куточок» відкрився у корпусі початкової школи Рівненського НВК «Колегіум». Тепер наймолодші учні  матимуть можливість більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеали, принципи та завдання. Відповідну літературу надало відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області.

Чільне місце в експозиції  «Олімпійського куточка» займають численні спортивні трофеї  вихованців «Колегіуму». Насамперед ті, котрі вони здобули у заходах, що проводилися під егідою НОК України.  Варто зазначити, що команда  юних олімпійців «Екстрим» впродовж багатьох років є призером і переможцем обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» і неодноразово гідно відстоювала честь Рівненщини у його фіналі.

Колишня учениця «Колегіуму» Анастасія Новосад була учасницею ХХІІ зимових Олімпійських ігор в Сочі. Про свою участь у змаганнях та про  вид спорту фрістайлістка розповіла дітям на урочистій лінійці з нагоди відкриття «Олімпійського куточка». Спортсменка закликала учнів займатися фізичною культурою і спортом, які є запорукою здорового, активного та повноцінного життя.

DSC_9217

Активну участь учнів та педагогів «Колегіуму» в олімпійському русі відзначив голова відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Відкриття «Олімпійського куточка» є, на його думку, черговим тому підтвердженням. Гість передав господарям олімпійську символіку, яка прикрасить куточок і  нагадуватиме дітям про високі ідеали олімпізму.

DSC_9163

Учні привітали гостей віршами на спортивну тематику і доручили гостям урочисто перерізати стрічку, відкриваючи «Олімпійський куточок». Анастасія Новосад та Микола Петренчук із задоволенням виконали  почесну місію.