Олімпійський урок

 

9 вересня 2014 року у спортивному залі Рівненського НВК «Колегіум» відбувся Олімпійський урок.  На зустріч із учнями 7-8-х класів були запрошені Петренчук Микола Васильович, голова відділення НОК України в Рівненській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Михайло Романчук, майстер спорту міжнародного класу, олімпійський чемпіон та срібний призер ІІ літніх юнацьких олімпійських ігор в Нанкіні, чемпіон та рекордсмен Європи серед юніорів, чемпіон та рекордсмен України.

DSC_5273

Темою розмови на олімпійському уроці стало плавання. Цей вид спорту  вибрано не випадково, адже саме завдяки вдалим виступам рівненського плавця Романчука Михайла на юнацьких олімпійських іграх українська команда здобула призові місця.

DSC_5106

Михайло Романчук розповів про дитячі роки навчання в школі та початок своєї спортивної кар’єри,  поділився враженнями від участі в Олімпійських іграх. Також відповів на запитання найдопитливіших учнів. Для гостей свята учні «Колегіуму» підготували театралізоване дійство на олімпійську тематику, танцювальні та спортивні номери, малюнки.

Кожен бажаючий міг сфотографуватись з олімпійським чемпіоном та взяти у нього автограф.

На згадку про свято учні  подарували гостям медалі з емблемою  Колегіуму.

 DSC_5132

DSC_5240

 

Ви можете залишити відповідь, або архів з вашого власного сайту.

Залиште відповідь

You must be logged in to post a comment.