Переможці Всеукраїнських олімпіад

58503035

2014-2

Синюк Онисія

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,

І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії,

І місце  у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Сопронюк Теняна

Сопронюк Тетяна

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії,

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,

І місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

5IKUl8JPJ5E

Андреєнкова Наталія

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Андрощук Юрій

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови,

2014-2про

Пилипчук Андрій

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

2014-1

 Барабаш Іван

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бойко Дарина

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з психології та педагогіки

DSC_3382

Бондар Василь

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства,

III місце у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Букатін Владислав

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дем’янчук Назар

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Клачун Анна

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

2014-1

Котовський Богдан

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Крот Анастасія

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

uxNZGN0fbD8

Пашко Любомир

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перетятько Іван

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії України 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прохоричев Станіслав

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Руденко Сергій

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Савич Ольга

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тригубець Яна

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Шандалюк Кирило

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Легка Тетяна

ІІ місце у міській олімпіаді «КРОК» з української мови та літератури

Ви можете залишити відповідь, або архів з вашого власного сайту.

Залиште відповідь

You must be logged in to post a comment.